BIMLINK 2018

Kviečiame į skaitmeninės statybos konferenciją „BIMLINK 2018“

2018 gruodžio 12 d., trečiadienį, Vilniuje vyks antroji BIM lyderystės konferencija „BIMLINK 2018“. Renginyje bus dalinamasi praktikuojančių BIM ekspertų patirtimi, įžvalgomis, efektyvaus projektų rengimo ir NT valdymo būdais.

Šių metų konferencijos pagrindinė tema - „Kodas - 7D. Apie tai, kas svarbu projektuotojams, užsakovams ir NT valdytojams“. Ja siekiama atkreipti dėmesį į pastatų valdymo efektyvumą, kurį galima padidinti tinkamai ruošiant naujų ar modernizuojamų pastatų projektus, taip pat surenkant ir valdant visus esamų statinių duomenis.

Konferencijoje Jūsų laukia:

· teorinis žinių gilinimas;

· realių atvejų analizės ir BIM konsultacijos;

· rinkos bendraminčiai ir pranešėjai ekspertai.

Ką Jūs gausite?

- NAUJAS IDĖJAS. Vienos dienos BIM konferencija pilna turtingo turinio, svarbių idėjų ir lengvai įgyvendinamų veiksmų planų.

- NAUJŲ RYŠIŲ. Plėskite savo partnerių ar klientų ratą, kontaktuodami su turinčiais panašių interesų. Tapkite progresyvios statybų pramonės bendruomenės dalimi.

- ŽINIAS ir MOTYVACIJĄ. Konferencijos „BIMLINK“ paskirtis - suteikiant naujausių žinių apie BIM ir statybos skaitmeninimą, ugdyti statybos pramonės dalyvių kompetencijas, kad jie galėtų sėkmingai išspręsti statybų projektų rengimo, įgyvendinimo ir naudojimo problemas.

Renginyje pranešimai bus kaitaliojami su interaktyviomis diskusijomis. Tarp konferencijos pranešėjų ir diskusijų dalyvių:

· LPĮA skaitmeninės statybos komiteto pirmininkas Dainius Gudavičius;

· Sertifikuotas BREEAM metodikos specialistas ir UAB „Baltic Engineers“ generalinis direktorius Darius Kvedaras;

· Tvarių pastatų modeliavimo ir energinio naudingumo planavimo įmonės „EEplius“ vadovas Egidijus Simanavičius;

· Apdovanojimą už geriausią visuomeninį BIM projektą gavusios įmonės „Baltisches Haus“ architektė Jūratė Lent;

· VGTU, KTU lektoriai ir kiti.

Taip pat Jūsų lauks konsultacijos ir networkingas!

Konferencija „BIMLINK 2018“ vyks š. m. gruodžio 12 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje, salėje 5.1.

Išsami programa ir registracija: www.bimlink.lt.

Tapkite mūsų nariu !

Daugiau informacijos:

lpia@lacc.lt