Knygos "Lietuvos statyba. Asmenybės" pristatymas

Rugpjūčio 18 d., Lietuvos projektavimo įmonių asociacija dalyvavo portalo statybunaujienos.lt organizuotame „Lietuvos statyba. Asmenybės" knygos pristatyme. Renginys vyko Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, Saulėtekyje.

„Lietuvos statyba. Asmenybės“ – dviejų metų portalo Statybunaujienos.lt redakcijos komandos darbas, dviejų metų pokalbiai su žmonėmis, kurie pasidalijo savo patirtimi, nuomonėmis, savo darbo ir gyvenimo istorijomis.

Knygos herojai – skirtingų generacijų žmonės, kurių vieni veiklą pradėjo dar sovietmečio statybose, kiti ėmėsi verslo ir į statybų sektorių atėjo jau nepriklausomos Lietuvos metais. Į knygą sudėta 100 originalių pasakojimų apie 105 asmenybes – statybų žmones kalbino portalo Statybunaujienos.lt žurnalistai ir bendraautoriai.

Džiaugiamės, kad tarp šių asmenybių ir Lietuvos projektavimo įmonių asociacijos nariai.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Knygą galite pamatyti ir paskaityti portale Statybunaujienos.lt. Norintieji įsigyti, gali kreiptis e.p.lida.lapkiene@statybunaujienos.lt arba užeiti į redakciją adresu S. Konarskio 49-714, Vilniuje (LRT pastate).

Tapkite mūsų nariu !

Daugiau informacijos:

lpia@lacc.lt