Kviečiame dalyvauti Statybų parodoje RESTA. Skaitmeninė statyba 2016 !

METŲ ĮVYKIS STATYBŲ VERSLE - 23-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2016

Data: 2016 m. balandžio 27 - 30 dienomis

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Registracija į parodą EPUS sistemoje.

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems.


Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

________________________________________________________________________________________________

PARODOS TEMA - SKAITMENINĖ STATYBA

Šių metų parodos akcentas – skaitmeninė statyba, BIM ir kiti pažangūs IT sprendimai statyboje. Skaitmeninė statyba ir statinio informacinio modeliavimo (angl. BIM –Building Information Modelling) metodologija – neišvengiama revoliucija statybų sektoriuje.

Informacijos prieinamumas, gyvenimo tempas šiandien yra visai kitoks nei buvo. Naujausios technologijos keičia ir statybos organizavimo principus – visas statybos procesas nuo pastatų projektavimo, pastatymo, įrengimo, o vėliau ir nugriovimo taps greitesnis, saugesnis, taupesnis ir skaidresnis. BIM metodų taikymas statyboje leis pakelti statybos procesą į ženkliai aukštesnį kokybės ir efektyvumo lygį.

Parodoje veiks atskira skaitmeninės statybos salė, kurioje dalyvaujančios įmonės stenduose ir specialiai sukurtoje BIM forumo erdvėje pristatys Lietuvoje jau naudojamus BIM ir kt. išmanius sprendimus, naujų technologijų galimybes statyboje, bus pristatoma ir geroji užsienio šalių praktika.

Skaitmeninės statybos tematika (3 salė)

RESTA aprašymas


Tapkite mūsų nariu !

Daugiau informacijos:

lpia@lacc.lt